Najlepsze kominki Śląska 2020 r.

Dziś pokażemy Wam Najlepsze Kominki 2020 - Śląsk, które wybraliśmy z naszych 2020 realizacji. Jesteśmy wdzięczni wszystkim naszym klientom, byłym i przyszłym, za te realizacje. Chcemy przypomnieć, że tylko wkłady kominkowe produkowane przez naszą firmę spełniają certyfikaty EKOPROJEKT. Uchwała antysmogowa obowiązuje od 1 stycznia 2022 roku. Posiadamy ponad 18-letnie doświadczenie w produkcji kominków i oferujemy profesjonalne kominki ze wszystkimi gwarancjami.

Kominek z podwójną szybą na drewno & szkło

Ta realizacja wyróżnia się spośród wszystkich innych naszych projektów. Jest uznawana przez nas za najlepszą - Najlepsze kominki 2020 Śląsk. Cały projekt został stworzony według wymagań i pomysłów klienta. Wykonano parapet i stworzono wnękę ze szkła. Nad nią umieszczono kawałek drewna w tym samym kolorze co blat kuchenny. Zastosowano wkład KRATEK-LUCY 12 SLIM left no BS. Na górze i na dole dodano dodatkowe kratki. Całość została ocieplona za pomocą płyt skamotek.

Kominek trzyszybowy z granitem, oraz ścianą z płyt z betonu architektonicznego

Kominek doskonale prezentuje się na tle płyt z betonu architektonicznego. Wkład 3-szybowy tworzy oszałamiający efekt, który pozwala na dobrą widoczność ognia. Wokół wkładu zastosowano granit Nero AssolutoAntico. Wkład to trzyszybowa gilotyna firmy DefroHome INTRA SM C G. Posiada również 3 kratki odprowadzające ciepłe powietrze. Dwie u góry i jedną na dole.

Kominek kaflowy "Kafel KAR

Ten kominek jest doskonałym przykładem tego, co potrafią kominki. Jest to zarówno arcydzieło, jak i piękne dzieło sztuki. Takie realizacje są po prostu niesamowite! Tak było również w przypadku tego kaflowego kominka. Zastosowaliśmy białe kafle, ARCTIC WHITE firmy KAFEL-KAR, a wizję ognia zapewnia wkład kominkowy firmy Hajduk. Wkład jest zgodny ze wszystkimi normami i posiada EKOPROJEKT. Wysokość kominka może sięgać nawet do 3 metrów i 10 cm.

Kominek z prostą szybą w obudowie z betonu architektonicznego.

Kominek w budynku z betonu architektonicznego to obowiązkowy element wyposażenia. Beton architektoniczny był w tym roku najpopularniejszym projektem. Wkład kominkowy był z firmy DefroHome HOME Impuls SM. Stworzyliśmy również niszę na drewno w metalowej ramie oraz ramę wokół niej, zgodnie z życzeniem klienta. DAKAMA STONE to firma wykonująca beton architektoniczny. Należy wspomnieć, że obudowa posiada dwie kratki, jedną u góry i jedną na dole. To pięknie dopełnia kominek i pozwoli klientom cieszyć się nim przez wiele lat.

Nowoczesny kominek z obudową z granitu i spieku.

Temu kominkowi nie sposób się oprzeć. Obudowa ta jest zachwycająca, ponieważ można ją łatwo umyć i nie brudzi się tak łatwo jak płyty gipsowe. Gilotyna ułatwia klientom dołożenie większej ilości drewna i palenie. Podczas tej realizacji wykorzystaliśmy spiek ARCTIC WHITES, a na dole Granit Polerowany Nero assoluto. Wkład kominkowy to DEFRO HOME intra SM BP GG. Na górze obudowy zostały umieszczone dwie kratki do odprowadzania ciepłego powietrza, a na dole jedna w kształcie litery L.

Podsumowanie Najlepsze kominki 2020 - Śląsk

Najpopularniejszymi kominkami były te z obudową z betonu architektonicznego. Następne były kominki w płytach gipsowych, a potem pojawiły się ciekawsze opcje, które dały nam wiele do życzenia.
Rok 2020 był szalony ze względu na COVID-19. Niektóre firmy bardzo ucierpiały z tego powodu, ale my tego nie odczuliśmy dzięki WAM, naszym klientom!
Jeszcze raz dziękujemy Wam za wsparcie. Zamykamy również listę kominkową na rok 2020 i zapraszamy wszystkich do zapisów w roku 2021. Być może następny będzie jeszcze bardziej niesamowity!

Witamy Kominki na Śląsku

Sprawdź ofertę - Beton architektoniczny Śląsk

Autor