Gotowy kominek z obudową HOME EASYBOX

KRATKI.PL wypuściły niedawno na rynek nowy gotowy kominek z wkładem HOME EASYBOX. Łączy on w sobie elegancję z nowoczesnym designem. Zastosowano w nim ekologiczny wkład NBC 7. Jest on trzyszybowy i posiada gilotynę. Obudowa wykonana jest ze stali i pomalowana proszkowo na kolor czarny. Doskonale nadaje się do nowoczesnych mieszkań lub dla osób, które nie potrafią dobrać obudowy do swoich potrzeb.

Jakie są dane techniczne gotowego kominka?

Kominek HOMEEASY BOXto kominek o mocy nominalnej 7,0 kW, który spełnia wszystkie kryteria EKOPROJEKTU. Kominek ten może być również wykorzystywany jako kominek do rekuperacji. Kominek ten jest lekki o wadze zaledwie 328 kg. Można go łatwo przemieszczać po domu. Wkład można otworzyć do góry za pomocą gilotyny. Ułatwia to pracę przy kominku.

Wysokość: 180 cm
Szerokość: 84,2 cm
Głębokość: 60,3 cm

Jakie są zalety gotowego kominka z zabudową?

Kominek HOMEEASY BOX firmy Kratek to idealne rozwiązanie dla osób, którym zależy na szybkim i nowoczesnym rozwiązaniu. W kominku zastosowano wkład NBC 7, który wykonany jest ze stali. Ze względu na swój minimalistyczny design, nowoczesne kominki mogą pasować do niemal każdego wnętrza. Potrójnie przeszklony wkład kominka pozwala dojrzeć wnętrze pod każdym kątem. Kominek jest gotowy do zamontowania. W ciągu kilku godzin można cieszyć się pięknym, żarzącym się ogniem. Urządzenie może ogrzać powierzchnię do 100m2.
Wkład posiada wszelkie udogodnienia i posiada certyfikat EKO, dzięki czemu można w nim bez problemu palić.

Kominek objęty jest 10-letnią gwarancją producenta, więc nie trzeba się martwić o naprawy.

Jaki jest koszt kominka z zabudową wstępną?

Produkt ten możesz zamówić u producenta za 12 420 zł. Dostawa trwa 14 dni.
Nasza firma może również zamontować taki kominek.

Więcej informacji znajdą Państwo na tej stronie. Tutaj znajdziesz wszystkie specyfikacje gotowego kominka.
NBC 7 z instalacją HOME EASY BOX.

Wykonujemy kominki z montażem Śląsk, Gliwice, Żory, Rybnik, Mszana, Skrzyszów, Jejkowice, Wodzisław Śląski, Jastrzębie Zdrój.

Sprawdź nasze gotowe kominki, które są dostarczane z montażem.

Autor